O nás

Vítáme Vás na stránkách Activsport Fitness, Naše centrum se nachází v budově haly Stars v Třinci.

V naší nabídce najdete 2 sály s možností využití široké škály aerobních, posilovacích a protahovacích skupinových cvičení, nabízíme také cvičení ve funkční zóně, kde si můžete zacvičit i sami s využitím pomůcek pro funkční trénink. Velmi vyhledávané, kvůli vysoké efektivitě jsou osobní tréninky, Naši nabídku využívají nejen školy, ale i sportovní kluby – připravovali se u nás nebo připravují fotbalisté, hokejisté, golfisté, florbalisté a další sportovci, lékaři, ale i rodiny s dětmi.

Některá skupinová cvičení nabízíme formou kurzů, většinou, ale v rozvrhu najdete volně přístupné hodiny. Snažíme se, abyste se u nás setkali i s novinkami ze světa fitness. Z novinek posledních let uveďme např. H. E. A. T. Program. Velmi důležitou součástí také naší nabídky jsou lekce Power jógy a Funkčního tréninku.

Těmito aktivitami Vás provázejí vysoce proškolení trenéři, abychom neztratili přehled o vývoji v našem oboru, absolvujeme různá školení zaměřená na zdravotní fitness. Snažíme se, aby se naši zákazníci u nás cítili opravdu dobře.

Doufám, že se u nás bude líbit i Vám.